Hakkımızda

Bodrumun mavisi ile yeşilinin buluştuğu en güzel koylarından biri olan Gündoğan-Küçükbük’teki Pınar Otel, özlediğiniz tatil için eşsiz bir seçenektir. Otelimiz 3000 m2 alan üzerine kurulmuş denize 20 metre mesafede, bol oksijenli havası, eşsiz koyu ve plajı ile insanı adeta kucaklar.

Tüm doğal güzelliklere hakim ve denize sıfır konumda bulunan Pınar Otel’de dinlenirken bahçelerden yayılan mandalina ve limon kokularını içinize çekerek doğanın keyfini çıkarabilirsiniz. Otelimizin bulunduğu Gündoğan-Küçükbük mevki Bodrum merkeze göre 5 derece daha sıcak denizi ve 5 derece daha serin havasıyla sıcak yaz akşamlarında serinleyebileceğiniz ayrıcalıklı bir yerdir.

Pınar Otel iki veya üç kişinin rahatlıkla kalabileceği konforda 25 odadan oluşmaktadır. Otelimiz, geniş bir güneşlenme alanı ile çevrelenmiş yüzme havuzu, Akşam yemeği sonrası yaz keyfinize eşlik edebilecek Amerikan barı, Snackbarı, otoparkı, (Alakart,  ev yemekleri, yöresel yemekleri, deniz ürünleri, aperatif ve günlük mezeleriyle)  tadı damağınızda kalacak birbirinden leziz yemeklerin sunulduğu 80 kişilik restoranı, içten ve duyarlı personeliyle her dakika hizmetinizde olmaktan gurur duyacaktır.

Pınar Otel Bodrum’a 25km, havaalanına 45km mesafede olup her türlü ulaşım kolaylığına sahiptir. Hava alanına ücretli transfer hizmetimizde mevcuttur. Misafir memnuniyetini birincil ilke olarak benimsemiş güler yüzlü profesyoneli ile sizlere unutulmaz tatil anları yaşatmak için 24 saat hizmete hazırdır. Bir aile işletmesi olan otelimize sizleri de bekliyoruz…